AUTENTIŠKUMO LABORATORIJOS organizuojamas spalio 24 d. renginys „Kokios asmenybės kuria inovacijas? Ar aš turiu kažką bendro su jais?“ | HAI.LT
AUTENTIŠKUMO LABORATORIJOS organizuojamas spalio 24 d. renginys „Kokios asmenybės kuria inovacijas? Ar aš turiu kažką bendro su jais?“
2017.10.16
 
 
SPALIO 24 D. 16.00 – 20.00 val.
„Kokios asmenybės kuria inovacijas? Ar aš turiu kažką bendro su jais?“
Kviečiame VERSLO KŪRĖJUS, VADOVUS ir jų komandas, KLIENTUS ir PARTNERIUS paieškoti NAUJŲ įžvalgų savo veiklai, išeinant virš kasdieninio ir įprasto mąstymo.

Ko reikia, kad versle gimtų INOVACIJOS?
Kaip pamatyti NAUJAS verslo galimybes?
Kokie ASMENYBĖS ypatumai ir GYVENIMO BŪDAS padeda inovacijas kurti?


 
Žvelgdami per asmenybės psichologiją išplėsime požiūrį į inovacijas kaip į žmogaus poreikį augti ir vystytis. Susitikime -  inovacijas kuriančių verslininkų patirtys - istorijos  ir  filmo apie Steve Jobs asmenybinių charakteristikų bei  jo veikimo stiliaus psichologinė analizė.
I DALIS. 
ATVIRI POKALBIAI:
Dvi asmenybės, skirtingos, bet ir kažkuo panašios. Vienas kuria inovaciją, kitas būna šalia tų, kurie kuria inovacijas ir padeda jiems savo įžvalgomis. Kaip Rolandui pavyko sukurti savo srityje proveržio inovaciją, kuri daro įtaką visos srities pažangai? Kaip įmanoma tokiuose techniniuose dalykuose įsikvėpti iš gamtos? Ar robotai turės kūrybinio mąstymo geną?
 
ROLANDAS ANDRIJAUSKAS,
naujos kartos verslininkas, „DTL Vilnius“ direktorius, dantų architektas-technikas, savo veikloje taikantis gamtos principus. Dentalinės Architektūros - organinio protezavimo filosofijos autorius. Įrankio Quvette.eu išradėjas, bendraautorius.
 
EDGARAS LEICHTERIS,
Lietuvos robotikos asociacijos vadovas, Lietuvos inovacijų centro ekspertas. Daugiau nei 10 metų patirties viešosios politikos srityje.
 
II DALIS. SINEMOLOGIJA
(Filmų nagrinėjimas (sinemalogija) - leidžia mums matyt gyvenimo reiškinius sutrauktame laike, kelia klausimus, skatina mąstyt ir kitokiu kampu pažvelgt į savo gyvenimą, savo įpročius, ribas ir galimybes):
 

 

Filmo „Steve Jobs“ (2013 metai, režisierius: Joshua Michael Stern) ištraukų analizė.
Legendinė 20 amžiaus asmenybė, kurios vardą žino kiekvienas. Nagrinėdami filmą, atsakysime į klausimus, tai vis dėl to, kaip reiškiasi intuicija ir kas tai yra? Kokias klaidas darė Steve, kurios vedė prie pralaimėjimų? Ko reikia, kad ne eitum link prasmės, o pats būtum prasmė kitiems?

 

 

 

 

 

III DALIS. „VADOVE, PAŽIŪRĖK Į VEIDRODĮ“
(vaidmeniniai žaidimai, leidžiantys atpažinti vadovams nenaudingas elgsenas ir stereotipines reakcijas):
O aš? Kas riboja mano kūrybinį mąstymą?

 

Kaina: Renginio kaina –100 Eur + PVM asmeniui.
Dalyvaujant su komanda, klientais, partneriais - taikomi specialūs pasiūlymai. 

Vieta: PIANO LT salė (Trakų g. 9, Pranciškonų rūmai, Vilnius)
Registracija: https://goo.gl/PjZHLD

                                                                       
AUTENTIŠKUMO LABORATORIJA – HAI.LT (Harmoningos asmenybės instituto) tarpdisciplininis projektas, skirtas verslo kūrėjams ir vadovams dalintis patirtimi ir  kartu plėsti savo požiūrį  ir atsilaisvinti nuo stereotipų, tyrinėjant:
  • naujas apraiškas ir  naujus veikimo būdus organizacijose
  • jautriausių, laisviausių, kūrybingiausių asmenybių mąstymo būdą
  • skirtumus tarp gyvenimo reiškinių ir pakaitalų
  • skirtumus tarp to, kas yra  tikra ir orientuota į ilgalaikę perspektyvą ir kas yra simuliakas, orientuotas į trumpalaikį efektą
  • atpažįstant vadovams nenaudingas elgsenas ir stereotipines reakcijas.

Tel. +370 610 61272, El. p. registracija@hai.lt, www.hai.lt

      

 

Į naujienas