Verslo inovatyvių įžvalgų PLENERAI 2013 m. | HAI.LT

Verslo inovatyvių įžvalgų PLENERAI 2013 m.

ATVIRŲ POKALBIŲ VERSLO PLENERAI – tai nauja verslo kūrėjų bendravimo klubinė forma, kurioje gimsta kokybiškas bendravimas ir naujos idėjos mūsų ryšiuose.

KODĖL PLENERAS? Menininkų pleneruose kartu dirbdami skirtingų sričių menininkai vienas kitą „pašpilkuodami“ atranda naujas idėjas, formas kūriniams. Pagalvojome, kad puiku būtų panašią formą pritaikyti ir verslininkams. Naujos mintys, naujos idėjos sprendimams greičiausiai  gimsta, kai mes atvirai ir nuoširdžiai dalinamės savo patirtimis ir išgyvenimais, būnant vienas kitam „veidrodžiu“ užstrigusiuose klausimuose. Tokia atvira aplinka ir draugiškas konsultavimas pasitarnauja kaip stumtelėjimas judėti į priekį plačiau, aukščiau, giliau, su didesniu draivu ir veržlumu.


Verslo įžvalgų pleneras
"ŠITAIP BŪTI NEGALI!"
2013 m. birželio 19-20 d.

Verslo įžvalgų plenere "ŠITAIP BŪTI NEGALI!" daugiau kaip 80 verslo kūrėjų, vadovų turėjo galimybę paklausyti, pamatyti ir patirti, kas ir kaip GALI BŪTI kitaip.
Plačiau apie plenerą>>

Gal NEGALI BŪTI - tai tik mūsų galvoje?
O gal NEGALI BŪTI su GALI BŪTI yra apvirtę aukštyn kojom?
   

Verslo įžvalgų plenere dalyvavo įmonių Blue Flight, BaltLed, AlnaSoftware, Tegra State, Audimas, Panoden, Trukmė, Muzikos Magija, Femina Bona, Sitis, Umega, Estravel, Tempus Trans, NOD Baltic, Logichema, Argo reklama, Go Group, ISM, Viacon tinklai, Civitta, accoAkademija, Inovatyvūs inžineriniai projektai, Giedrupė, Vilniaus architektų studija atstovai.


Atvirų pokalbių verslo pleneras
"KAS MAN VERSLE SUTEIKĖ DAUGIAU PRASMĖS IR KITOKIO GYVENIMO SKONIO?"

2013 m. kovo 21 d.

Verslo įžvalgų plenere "KAS MAN VERSLE SUTEIKĖ DAUGIAU PRASMĖS IR KITOKIO GYVENIMO SKONIO?" daugiau kaip 30 verslo kūrėjų, vadovų.
Plačiau apie plenerą>>

Ar gali verslas tapti hobiu?
Ką daryti, kai verslas nebeteikia pasitenkinimo?
Karingi tikslai ar prasmingos idėjos?
Kodėl verslas mums tampa sizifo darbu?
   

Verslo įžvalgų pleneras
"KAIP DYGSTA NAUJOS KOKYBĖS SĖKLOS?.."

2013 m. vasario 15 d.

Verslo įžvalgų plenere "KAS MAN VERSLE SUTEIKĖ DAUGIAU PRASMĖS IR KITOKIO GYVENIMO SKONIO?" daugiau kaip 40 verslo kūrėjų, vadovų.

Plačiau apie plenerą>>


MŪSŲ TIKSLAS – kurti erdvę ieškantiems naujos prasmės ir vadybos inovacijų versle.