Naujos versložiūros savaitė "INVERS - 2016" | HAI.LT

Naujos versložiūros savaitė "INVERS - 2016"

"Į inovacijas žvelgdami fragmentiškai, kaip į naujoves, nešančias ekonominę, komercinę naudą, mes naudojamės antriniu inovacijų efektu, neišnaudodami visų galimybių."  /prof. Andrej Teslinov/

Naujos versložiūros savaitė "INVERS - 2016", skirta inovacijų temai, kviečia verslo kūrėjus, vadovus, jaunimą, valstybės ir mokslo atstovus pažvelgti į INOVACIJAS KAIP Į VISUMĄ, įsigilinant į horizontalių (prisitaikančių) ir vertikalių (proveržio) inovacijų prigimtį, ieškant įžvalgų, kaip kurti sąlygas vertikalioms (proveržio) inovacijoms gimti.
 

PLAČIAU APIE NAUJOS VERSLOŽIŪROS SAVAITĘ>>
 

11.22  
15:00 - 18:00 val.

Kaunas
Vytauto Didžiojo universtitetas, V.Putvinskio g. 23, 103 aud.

APSKRITAS STALAS "ASMENYBĖ IR INOVACIJOS"
Jaunimui, verslo vadovams, besidomintiems verslo kūrimu.
Daugiau informacijos>>
Dalyvavimas su registracija https://goo.gl/xjPmKB

Žvelgdami per asmenybės psichologiją išplėsime požiūrį į inovacijas kaip į žmogaus poreikį augti ir vystytis. Susitikime -  inovacijas kuriančių verslininkų patirtys - istorijos  ir  filmo apie Steve Jobs asmenybinių charakteristikų bei  jo veikimo stiliaus psichologinė analizė. Vedančioji  - Rasa Balčiūnienė. Savo patirtimi dalinsis inovacijas kuriančios verslininkės:

  • Ramūnė Radienė, "ShoeCoat" įkūrėja.
  • Aistė Grybauskienė, Kauno senamiesčio draugijos vadovė, „Metų kaunietė 2015”.
  • Jūratė Golochvoščiūtė-Andrijauskienė- verslo dovanų platformos „Represent.gifts“ įkūrėja, IT platformos „Trinyte.com” bendrautorė.
  • Saulė Serapinienė -  „Urbanfood” įkūrėja.
     

11.23 
16:00 - 19:00 val.

Vilnius
Umiastovskių rūmai, Trakų g. 2

PERFORMANSAS "ATEITIES PRASMIŲ HORIZONTAS"
Verslo kūrėjams ir vadovams.
Dalyvavimas su asmeniniais pakvietimais.

"Harmoningos asmenybės instituto" 10 -mečiui paminėti skirto renginio idėja - kartu paieškoti, kokiomis naujos prasmės veiklomis verslo kūrėjai galėtų prisidėti prie išmintingos ir gražios Lietuvos kūrimo. Kūrybinį performansą kurs "Kultmisijų" laidos režisierius Gintaras Šeputis, aktorė Gabija Ryškuvienė, perkusininkas Arkadijus Gotesmanas, Jan Maksimovič - elektroninka ir saksofonas, menininkė Aurelija Maknytė ir verslo bendruomenės atstovai.

 

11.24
15:00 - 18:30 val.

Vilnius
VU Verslo mokykla
Saulėtekio al. 22, 
MEKSIKOS auditorija (1 aukštas)

APSKRITAS STALAS "INOVACIJOS KAIP VISUMA"
Verslo kūrėjams, vadovams, verslo konsultantams, valstybės, mokslo atstovams.
Daugiau informacijos>>
Dalyvavimas su registracija 
https://goo.gl/z8iGnS

 
Susitikime su inovacijų kaip visumos koncepcijos autoriumi prof. Andrejum Teslinovu gilinsimės į inovacijų esmę, gyvai aptardami inovacijų kaip visumos sampratą lyderio ir organizacijos veikloje, išskirdami horizontalių (prisitaikančių) ir vertikalių (proveržio) inovacijų prigimtį ir kuriamą efektą, ieškodami įžvalgų, kaip kurti sąlygas vertikalioms ( proveržio) inovacijoms gimti Lietuvoje.

 

11.25-26
 

Druskininkai
Europa Royale Druskininkai,
Vilniaus al. 7

STRATEGINĖS PERŽVALGOS SESIJA
Daugiau informacijos>>
Verslo lyderiams, strateginėms įmonių komandoms.
Dalyvavimas mokamas, registracija 
https://goo.gl/tcWhVP
Naujame strateginės peržvalgos sesijos  formate į bendrą erdvę strategijų vystymui pakviesime įvairių  įmonių verslo kūrėjus ir vadovų komandas. Sesijoje įsigilinsime į inovacijų kaip visumos sampratą ir įsisavinsime subtilias inovacijų kaip visumos kūrimo technologijas,  praktiškai taikydami jas savo organizacijos situacijose. Vedantysis prof. Andrej Teslinov, Rasa Balčiūnienė.

Daugiau informacijos apie Naujos versložiūros savaitės "INVERS - 2016" renginius tel.: 8 610 61272