Įvykiai | HAI.LT

Įvykiai

2019.02.18
Verslo retritas: ANTREPRENERIŠKA PSICHOLOGIJA
Kai mes nepasiekiame norimų tikslų, kai nesirealizuoja mūsų svajonės, tai reiškia, kad mes nepriimame sau funkcionalių sprendimų ir tokiu būdu patys sau kenkiame. O MUMS funkcionalūs sprendimai retai kyla iš visuotinai priimtinų mąstymo ir elgsenos klišių. Aplinka, kurioje mes veikiame šiandien, yra persmelkta mus ribojančių vaizdinių. Neuromokslų tyrimai rodo, kad mus supantys vaizdiniai yra tiesiogiai susiję su mūsų nesąmoningais pasirinkimais ir mes net nesugebame suvokti, kaip svetimas mintis, emocijas, tikslus mes priimame kaip savo. Periodiškai reikia atsitraukti nuo dabartinės civilizacijos įtakos, kad apsivalytume nuo svetimų nuomonių, atpažintume neįsisąmonintas elgsenos strategijas, vedančias į savęs sabotažą ir suvoktume, kas mums duotame laikmetyje yra funkcionalu
Skaityti plačiau
2019.01.14
Komunikacija. Paslėptos reikšmės.
Kviečiame 2019 m. vasario 11-12 d. į praktikų seminarą. Dažnai giliau nesusimąstome, kokią reikšmę mūsų gyvenime ir versle turi VAIZDINIAI - VAIZDO perteikiama pasąmoninė informacija, kuri struktūruoja mūsų mąstymą, elgesį, veiklą. Kurdami strategiją - kuriame VAIZDINĮ. Kurdami vizualinę komunikaciją - kuriame VAIZDINĮ. Kurdami savo aplinką - kuriame VAIZDINĮ. Kurdami savo stilių - kuriame VAIZDINĮ. Vaizdai, kuriuos renkamės, kuriant įmonės komunikaciją visų pirma perteikia NESĄMONINGĄ informaciją, ji dažnai skiriasi nuo to, ką SĄMONINGAI siekiame pasakyti savo auditorijai. Bet koks VAIZDINYS suteikia informaciją apie objektą, nepaisant to, ar jo autorius to pageidauja, ar ne.
Skaityti plačiau
2018.10.05
LIETUVOS ir INDONEZIJOS verslo galimybių ekspedicija
Lietuvos ir Indonezijos verslo galimybių ekspedicija nuties tiltą tarp Europos ir Azijos bei apjungs skirtingus mąstymo būdus ir požiūrio kampus, kultūrines patirtis, verslo interesus tam, kad gimtų naujos bendradarbiavimo ir asmeninio augimo perspektyvos. LIETUVOS ir INDONEZIJOS verslo galimybių ekspedicija – tai unikali proga pajusti gyvą Azijos pulsą, atrasti tikrą Indonezijos grožį ir galimybes naujam asmeninio augimo bei verslo šuoliui.
Skaityti plačiau
2018.10.04
Sąmoningos lyderystės programa "AUTHENTICUS: perkurk savo veikimo būdą, perkurdamas save"
Programa transformuoja pasaulėžiūros mitus ir elgesio stereotipus - gimsta GILESNIS, TIKSLESNIS IR PLATESNIS POŽIŪRIS į save ir aplinkos reiškinius, padėdamas veikti KITAIP besikeičiančiame kontekste.
Skaityti plačiau
2018.08.28
„LYDERIO MĄSTYMO BŪDAS: GALIMYBĖS IR RIBOTUMAI“ SĄMONINGUMO DIDINIMO PRAKTIKA
Sąmoningumo didinimo praktika „LYDERIO MĄSTYMO BŪDAS: GALIMYBĖS IR RIBOTUMAI“. „SĄMONINGUMAS – tai gebėjimas matyti reiškinių, įpročių, elgsenų PRIEŽASTIS, atskiriant GYVENIMO faktus nuo interpretacijų, FUNKCIONALUMĄ nuo stereotipų, ESMĘ nuo antraeilių dalykų, sveiko PROTO pasireiškimą nuo idealoginių prasmių.” RASA BALTĖ - BALČIŪNIENĖ
Skaityti plačiau