Lyderio asmenybės vystymo seminarai | HAI.LT

Lyderio asmenybės vystymo seminarai

Jei sieki gyvenimo aukštumų ir aukščiausio pasitenkinimo būtimi - PAŽINK SAVE.

Vis didesne šio laikmečio vertybe tampa SĄMONINGUMAS - gebėjimas matyti reiškinių, elgsenų priežastis ir suvokti galimas pasekmes, atskiriant gyvenimo FAKTUS nuo interpretacijų, iliuzijų, nes pirmą kartą žmonijos istorijoje žmogaus gyvenimo trukmė yra ilgesnė už laiką, per kurį įvyksta DIDIEJI socialiniai ir kultūriniai pokyčiai.

Visų laikų aukščiausioji išmintis sako, jei žmogus žino pats SAVE, tai jis galės pažinti VISKĄ APLINK, nes jis yra Būties dalis. Kai mes nesuprantame savęs, mes gyvenimą suprantame iškreiptai. Ir kiek giliai suvokiam save, tiek tiksliai atpažįstame išorinę aplinką.

MŪSŲ VERTĖ:
10 metų esame tarptautinių asmenybės vystymo metodikų IEŠKOTOJAI, TYRINĖTOJAI, BANDYTOJAI. Šiandien didžiuliame informaciniame sraute sunku atsirinkti, kas Tau yra tinkama, o  kas gali  tapti  dar vienu  beverčiu "pliusiuku". Mes analizuojame atsirandančias NAUJAS METODIKAS, jų vertę, esmę ir kaip jos gali padėti atverti skirtingus asmenybės aspektus.

Seminarus veda metodikų KŪRĖJAI arba vedantieji, kurie jau daug metų gyvena metodikos pasaulėžiūra ir yra tapę metodikos NEŠĖJAIS. Tinkama  metodika ir išmintingas treneris sukuria galimybes POKYČIUI mumyse.

Lyderio asmenybės vystymo seminarai
- 2019