Sisteminiai išdėstymai ir VIP koučingo konsultacijos | HAI.LT

Sisteminiai išdėstymai ir VIP koučingo konsultacijos

Šios konsultacijos skirtos vadovams, kurie sprendžia "užsivėlusius klausimus", "užstrigusias problemas ".

Sisteminiai išdėstymai-konsteliacijos
Kiekviena organizacija priklauso savai SISTEMAI, kurioje visuomet veikia „nematomas“ žmonių minčių, emocinių būsenų, santykių laukas. Šiame pasąmonės lauke taip pat yra sukaupta be galo daug informacijos efektyviems sprendimams ir originalioms strategijoms.

Organizacinių konsteliacijų metodas padeda sistemos elementų ryšiuose esančią informaciją,“IŠSTATYTI” erdvėje, pamatyti, kas vyksta organizacijoje tarsi iš šono, atsiribojant nuo išankstinių nuomonių ar interpretacijų, išryškina probleminius taškus, ryšius, kurių mūsų Ego nenori matyti. Konsteliacijų metu randamos GILUMINĖS PRIEŽASTYS, kodėl įmonėje viskas vyksta ne taip, kaip buvo suplanuota, randami tikslūs sprendimai rūpimiems klausimams ar įžvelgiamos naujos vystymosi kryptys.

Per trumpą laiką gauta tikra informacija apie esamą Jūsų verslo situaciją integruojama su racionaliu protu, suformuojant pagrindines išvadas ir rekomendacijas.

VIP koučingo konsultacijos
Padeda rasti atsakymus į giluminius klausimus: suvokiamos įvykių, poelgių giluminės priežastys. Tai leidžia valdyti pasekmes ir pasiekti norimą rezultatą įvairiose gyvenimo srityse: veikloje, santykiuose ir kt.
Suteikia galimybę suvokti bei atsilaisvinti nuo nenaudingų elgesio strategijų, kurios trukdo siekti didesnių tikslų, efektyviau gyventi.
Padeda atsilaisvinti nuo stereotipų ir kompleksų, kuriuos vaikystėje įdiegė artima aplinka, visuomenė. ir taip praplėsti savo suvokimo ribas, prisiliesti prie savo tikrojo Aš, sustiprinti ryšį su savo prigimtiniu projektu ir jį realizuoti.
Provokuoja pokyčius ir asmeninį augimą.