AMRES Meno psichologijos dialogų savaitė | HAI.LT

AMRES Meno psichologijos dialogų savaitė

HARMONINGOS ASMENYBĖS INSTITUTAS KVIEČIA Į

Meno psichologijos dialogų savaitę
MENAS-VERSLAS-ŠVIETIMAS-VISUOMENĖS ATEITIS

Meno psichologijos dialogų savaitė rengiama, norint atkreipti dėmesį, kokią įtaką menas ir mus supantys vaizdiniai daro žmogaus psichikai ir jo veiklai įvairiose srityse: švietime, versle, taikomajame mene, ir visuomenėje bendrai, ieškant pagrindinių problemų šaknų ir sprendimo išeičių.

PLAČIAU APIE SAVAITĘ>>

Apskritas stalas
„MENO PSICHOLOGIJA IR VIZUALINĖ KOMUNIKACIJA"

Rugsėjo 14 d. 9:00-11:30 val., ISM Inovacijų bazė, Arklių g. 18, Vilnius
Kovoje už auditorijos dėmesį šiandien komunikacijos kampanijose atsiranda vaizdiniai, kurie žmones pritraukia šokiruodami ar net priversdami pasibjaurėti. Pasitelkdami meno psichologiją, giliau panagrinėkime, ką išties taip laimime ir į kokią ateitį tai mus veda?
Plačiau apie renginį>>
Registracija>>

Plačiau apie renginį>>


Apskritas stalas
„KŪRYBINIO PROTO KRIZĖ – ŠIUOLAIKINIO MENO KRIZĖ”


Rugsėjo 14 d. 16:00-18:30 val., ISM Inovacijų bazė, Arklių g. 18, Vilnius

Vis aktualesniu verslo iššūkiu šiandien tampa besiformuojanti vidutinybių kultūra, žmonių paviršutiniškumas ir mažėjantis gebėjimas atrasti ne tik forma, bet ir turiniu naujus sprendimus. O ar susimąstome, kaip tokiu būdu pasireiškiantį kūrybinį protą įtakoja mus supantis menas? Kviečiame Jus į tarpdisciplinį dialogą, kuris per meno psichologiją padės susivokti, kas ir kodėl įtakoja kūrybinio proto krizę ir kokia gali būti išeitis.
Plačiau apie renginį>>
Registracija>>

Plačiau apie renginį>>


Apskritas stalas
„MENO PSICHOLOGIJA IR MADOS ESTETIKA"

Rugsėjo 13 d. 16:00-18:30 val.

Grožio ir atsinaujinimo siekimas – tai žmogaus gyvybės instinktas.
Kaip šiandien keičiasi grožio supratimas mados estetikoje ir kokias pasekmes tai turi vartotojui, kūrėjui ir verslui? Kokia gali būti alternatyva greito efekto siekimui, plagijavimui, siekiui šokiruoti? Pasigilinkime į šių reiškinių priežastis ir paieškome naujų sumanymų savo veikloms, pasitelkdami giliausią grožio ir estetikos šaltinį – meno psichologiją.
Plačiau apie renginį>>
Registracija>>

Plačiau apie renginį>>


Apskritas stalas
„MENO PSICHOLOGIJOS ĮŽVALGOS ŠVIETIMUI"


Rugsėjo 12 d. 16:00-18:30 val., SMIK (Socialinių mokslų kolegija) Kalvarijų 137E, Vilnius

Šiandien vis dažniau sunerimę kalbame apie fragmentuotą vaikų mąstymą, patyčias mokykloje, kūrybingumo ir asmenybių stoką. O ar susimąstome, kaip šią situaciją įtakoja menas ir vaizdiniai, kuriais vaikai ir jaunimas gyvena? Kviečiame Jus į tarpdisciplinį dialogą, kuris per meno psichologiją padės suvokti, kaip menas veikia žmogaus formavimąsi ir kaip grožis mene galėtų pasitarnauti vaikų ir jaunimo ugdyme.
Plačiau apie renginį>>
Registracija>>

Plačiau apie renginį>>