Inovaciniai edukaciniai projektai | HAI.LT

Inovaciniai edukaciniai projektai

Kviečiame tapti INOVACINIŲ EDUKACINIŲ PROJEKTŲ BENDRAMINČIAIS, PARTNERIAIS, kartu besimokant realizuoti naujus požiūrius ir idėjas. Tai inovatyvi mokymosi forma - kai mokomės ir kuriame galimą ateitį tiesiog VEIKIMO metu.

Save realizuojantis žmogus pasiekia PILNATVĘ tik tada, kai su savo energija ir veikla prisideda prie savo SOCIALINIO KONTEKSTO vystymo. Šiuos projektus mes realizuojame su HAI bendraminčiais, kuriems įdomu kartu eksperimentuoti ir analizuoti, kaip galėtų realizuotis visuminę sveikatą nešančios idėjos ir kokie gali gimti nauji ekonominiai modeliai, sprendžiantys globalų visuomenės poreikį - INTEGRALIOS SVEIKATOS poreikį.

Gyvename NEAPIBRĖŽTUMO LAIKMETYJE - tai reiškia, kad savo inovatyviais sprendimais ir veiksmais mes galime įžvelgti potencialą realizuotis turinčią ateities mintį, išgrynininti ją ir tokiu būdu kurti ATEITĮ. Sudėtingų sistemų ir kompleksinės lyderystės autoriai viena iš svarbiausių ateities LYDERIŲ KOMPETENCIJŲ įvardina gebėjimą chaose įžvelgti naujai pasirodančius funkcionalius paternus ir  leisti jiems gimti bei įsitvirtinti.

Idėjos INOVATYVIEMS EDUKACINIAMS PROJEKTAMS gimsta mūsų organizuojamuose renginiuose ir konferencijose, orientuotuotose į aktualių socialinių klausimų sprendimą. Kai mes pradedame realizuoti NAUJO POŽIŪRIO PROJEKTĄ, nežinia kas iš to gausis. Kai kada gaunasi neįtikėtinai idomūs rezultatai, išnyra visiškai nauji galimi poreikių sprendimo variantai. Kai nepavyksta taip, kaip tikėjaisi - iš to įgauni puikią patirtį ir suvokimą, kas ir kodėl neveikia, o kokie ryšiai yra potencialiai galimi …ir vėl EKSPERIMENTUOJI.