Verslo retritas: ANTREPRENERIŠKA PSICHOLOGIJA | HAI.LT
Verslo retritas: ANTREPRENERIŠKA PSICHOLOGIJA
2019.02.18

Kiekvieno praradimo priežastis, tiek versle, tiek asmeninėje srityje, visada slypi giluminėje žmogaus psichologijoje, pasireiškia dėl nesąmoningo savęs sabotavimo. Kartais psichologijoje tai vadinama šešėlio arba komplekso pasireiškimu.


Ekonominiame lygmenyje reali įmonės, stambaus ar smulkaus verslo, autonominio projekto ar skyriaus problema gimsta pačiame žmoguje, jo mąstymo būde ir pasirinkimų įgyvendinime. Savęs sabotavime jau pradinė pozicija būna klaidinga.


Tokiu būdu mes negauname trokštamo rezultato, nematome naujų galimybių, jaučiame, kad galime daugiau, bet nedarome. O gyvenime mums norisi daugiau įdomesnių, prasmingų projektų, daugiau pasitenkinimo ir tikrumo. Mes patys sau kenkiame, todėl susivokti pirmapradėse priežastyse yra būtina.

VERSLO RETRITO TIKSLAS:
Dalyvių funkcionalumo didinimas, patiriant gyvą buvimą ir permąstant psichikos įpročius natūralioje galios vietoje, kuri padeda išplėsti suvokimo ribas ir išeiti iš įprastinio gyvenimo būdo.


Funkcionalumo sąvoka reiškia:

  • tai, ką darau, atneša ne tik rezultatą, bet suteikia ir malonumą, ir vystymąsi;
  • visų suvokimų vienybė: ką jaučiu, tą ir galvoju, tą ir veikiu;
  • objektyvios realybės kontrolė: susidūrus su nauja problema, keičiu realybę sau naudinga linkme. Įvyksta pozityvūs sutapimai.

 

KODĖL ŠUMAKO KALNAI?
SHUMAK – viena paslaptingiausių ir stipriausių Sibiro (Baikalo regiono) vietų. Kraštas, pasislėpęs tarp tarpeklių ir krioklių, 1556 m aukštyje Rytų Sajanų kalnyne, vadinamas „mažuoju Tibetu“.


SHUMAK garsėja gydomaisiais mineraliniais šaltiniais, viena sunkiausiai pasiekiamų šaltinių pasaulyje. Ten mes pateksime malūnsparniu.
1999 m. buvo organizuota tarptautinė mokslinė ekspedicija, kuri patvirtino gydomąsias vandens savybes. 100 skirtingų mineralinių sudėčių šaltiniai trykšta tiesiai iš žemės, jie susiformavo prieš 1,6 mln. metų. Įdomu tai, kad greta vienas kito gali trykšti karštas ir ledinis vanduo.

KADA?
2019 m. balandžio 19–26 d.

Daugiau informacijos rasite čia>>>

REGITSTRACIJA:

el. paštu: info@hai.lt

telefonu: +370 683 28747

 

 

Į naujienas