KONSULTANTŲ FORUMAS 2011m. | HAI.LT

KONSULTANTŲ FORUMAS 2011m.

FORUMAS „KARDINALIAI NAUJŲ VERSLO KONSULTANTŲ BENDRADARBIAVIMO GALIMYBIŲ PAIEŠKA GLOBALIŲ POKYČIŲ LAIKOTARPIU“

 

2011 m. vasario 24-26 d. į Harmoningos asmenybės institutas surengė forumą „Kardinaliai naujų verslo konsultantų bendradarbiavimo galimybių paieška globalių pokyčių laikotarpiu“, kuriame dalyvavo per 40  verslo konsultantų, koučingo specialistų, verslo įmonių ar jų padalinių vadovų, verslo mokymo organizacijų, asociacijų vadovai, verslo įmonių savininkai.

 

FORUMO ĮŽVALGOS>>

  

 

ESMINĖ FORUMO ĮŽVALGA

Forumo darbe gimė naujos verslo konsultantų bendradarbiavimo formos įžvalga, atliepianti į globalias visuomenės vystymosi tendencijas ir šiandieninius verslo konsultantų veiklos iššūkius:

 

Nauja verslo konsultantų bendradarbiavimo forma – tai laisvanoriškas naujo mąstymo paradigmos mokslo, verslo ir konsultantų tinklas, kuris suteikia impulsą evoliuciniams virsmams visuomenėje.

 

 

MODERATORIAI

Rasa Balčiūnienė

Harmoningos asmenybės instituto (HAI) įkūrėja, naujos mąstymo paradigmos  lyderystės ir organizacijų vystymo metodikų ir programų autorė, naujomis ekonomikos formomis paremto organizacijų vystymo konsultantė, koučerė, asmenybės ugdymo trenerė ir verslininkė.

 

Rolandas Juraitis

International Coach Federation narys, ICF Lietuva viceprezidentas, UAB RD Capital Development direktorius ir savininkas.

 

PRANEŠĖJAI

Prof. habil. dr. Valentinas Snitka

KTU Mikrosistemų ir nanotechnologijų mokslinio centro įkūrėjas ir direktorius, Europos Sąjungos Bendrosios (7FP) programos nano medžiagų kompetencijos centro projekto koordinatorius, Europos Komisijos techninis konsultantas FP7 projektams, ISM universiteto Lyderystės ir taikomosios organizacinės psichologijos programose dėsto mąstymo ir kompleksiškumo vadybos kursą. 

 

Prof. habil. dr. Egidijus Aleksandravičius

Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto, Istorijos katedros profesorius, istorikas ir publicistas, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, Lietuvių Išeivijos instituto direktorius, Kauno plėtros forumo ir Sugiharos fondo „Diplomatai už gyvybę“ valdybos pirmininkas.

 

Dr. Virginijus Kundrotas

Adizės Instituto (JAV) Vice-prezidentas Europai, taip pat Baltijos Vadybos Plėtros asociacijos (BMDA) prezidentas, Centrinės ir Rytų Europos Vadybos plėtros asociacijos (CEEMAN) vice prezidentas, įvairių verslo bei nevyriausybinių organizacijų Tarybų narys.

Arvydas Barysas

Arvydas Barysas, unikalus menininkas, muzikantas, kino režisierius, operatorius, scenarijų autorius ir filmų prodiuseris.