Tęstinė programa “PSICHOLOGINIS KOUČINGAS ORGANIZACIJOS VEIKLOJE” | HAI.LT

Tęstinė programa “PSICHOLOGINIS KOUČINGAS ORGANIZACIJOS VEIKLOJE”

Kartu su COACH INSTITUTE (Sankt Peterburgas, www.coachinstitute.ru) rengiama tęstinė programa, kuri INTEGRUOJA psichologinį ir vadybinį koučingą, padėdama ATSKLEISTI vidinį potencialą, PASIEKTI maksimalius veiklos rezultatus ir IŠLAIKYTI gyvenimo balansą.
PLAČIAU >>

Aurimas Vietrinas, UAB,,Biosola’’ valdybos narys:
„Mano nuomone, kiekvienam vadovui, siekiančiam efektyvumo savo veikloje – pirmiausia reikia pažinti save, suvokti savo apribojimus, kompleksus, įvertinti galimybes, o tik vėliau jis sugebės gerai vadovauti kitiems. Savęs pažinimas padeda koučingą taikyti praktikoje.”

PROGRAMOS TIKSLAS 
Padėti dalyviams praktiškai įsisavinti koučingo įgūdžius ir pritaikyti juos savo profesinėje veikloje.
Ši programa padės:
► Įsisavinti koučingo įgūdžius ir išmokti juos naudoti įvairiose darbinės veiklos situacijose.
► Išmokti atlikti užduotis ramiai ir atsipalaidavus.
► Išmokti tiksliai pajausti ir išsiaiškinti poreikius, esminį klausimą bendraujant su darbuotojais, kolegomis, partneriais individualiai, susirinkimuose ar derybose.
► Išmokti gyventi, išlaikant balansą tarp aukštų profesinių siekių ir asmeninio gyvenimo.

PAŽINTINIS KOUČINGO SEMINARAS
Pažintinį seminarą veda Aleksander Savkin - koučingo programos lektorius, vienas iš"COUCH INSTITUTE" steigėjų, koučingo treneris, pripažintas vienu iš penkių geriausių trenerių Rusijoje.PROGRAMOS YPATUMAI
► Psichologinio ir vadybinio koučingo INTEGRAVIMAS: randamos naujos veiklos galimybės sau ir savo komandai per gilesnį savęs pažinimą.
► KONSULTACINIS programos pobūdis: suteikiama nuolatinė ekspertinė, nukreipta į dalyvių darbinių situacijų sprendimą, pagalba.
► Konkretūs POKYČIAI gyvenime: skatinamas naujų veiklų atradimas, peržengiamos komforto ribos, išsikeliami įkvėpiantys tikslai.
► Mokymasis per PRAKTIKĄ: programos dalyvių mokymasis vyksta per asmeninę patirtį, jau po pirmojo modulio išbandant naujus metodus ir instrumentus realiame gyvenime.

PROGRAMOS DALYVIAI
Programoje dalyvavo įmonių savininkai ir vadovų komandos iš šių organizacijų: Tegra įmonių grupė, Volfas Engelman, Tobis įmonių grupė, Seb gyvybės draudimas, If draudimas, Flintas, Femina Bona, Fudo, Mars Lietuva, Grida Group, Gamtos namai, Klaipėdos Melga, City Plaza, Medicinos verslo akademija, Rubineta, Olympic Casino Group Baltija, Kelias, Femina Bona, Dasta, G-logistika, Biosola, General financing, Electrolux, Merlana, Baltic American Concord įmonių grupė, YIT Group IT ir kt. 

Dalia Vitkuvienė, „Mars Lietuva“ personalo vadovė:
“Užsiėmimų metu sustiprėjome kaip asmenybės, suvokėme, kokią įtaką darbe ir asmeniniame gyvenime daro ribojantys įsitikinimai, nevaldomos emocijos. Išmokome pamatyti tikruosius savo elgesio motyvus ir veiksmų pasekmes.
"

PROGRAMOS FORMATAS IR TRUKMĖ

Tai - 12-os dienų koučingo įgūdžių įsisavinimo programa, kuri vyksta 3-jų dienų moduliais, tarp jų - individualios koučingo konsultacijos. Programą sudaro 96-ios grupinio darbo valandos ir 6-ios individualių koučingo konsultacijų valandos.