Jaunųjų Lyderių programa "LYDERIO PSICHOLOGIJA: MĄSTYTI IR VEIKTI KITAIP" 2011 m. | HAI.LT

Jaunųjų Lyderių programa "LYDERIO PSICHOLOGIJA: MĄSTYTI IR VEIKTI KITAIP" 2011 m.

Šiuolaikinėje visuomenėje daug dėmesio skiriama įvairių disciplinų mokymuisi, siekiant jaunuolį išugdyti VISAPUSIŠKA ASMENYBE. Siekiant aukščiausių veiklos ir gyvenimo rezultatų vieni svarbiausių aspektų tampa savęs ir kitų pažinimas, sėkmę gyvenime lemiančių nuostatų formavimas, pozityvaus suvokimo apie save bei pasaulį skatinimas. Tam dėmesio skiriama akivaizdžiai per mažai.

JAUNŲJŲ LYDERIŲ ugdymui Harmoningos asmenybės institutas (HAI) parengė praktinę savęs pažinimo ir įtvirtinimo programą “MĄSTYTI  IR  VEIKTI  KITAIP”, kuri 2011 m. įgyvendinta Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje. Septynis modulius sudarančios programos baigimo pažymėjimai įteikti 41-am studentui.

PROGRAMOS "MĄSTYTI IR VEIKTI KITAIP" APRAŠYMAS>>

Programos tikslas: suteikti patyrimines žinias, įsisavinti įgūdžius, formuojančius funkcionalų mąstymą ir rezultatyvų bendravimą, siekiant savo talentų realizavimo ir socialinio įsitvirtinimo.

PROGRAMOS TURINYS:

 • Lyderystės architektūra (2 moduliai, 6 dienos)
  Tikslas: supažindinti su giluminio savęs pažinimo žiniomis ir įgūdžiais, leidžiančiais atsiskleisti tikriesiems talentams.
 • Asmenybės psichotipų pažinimas (2 moduliai, 6 dienos)
  Tikslas: įsisavinti asmenybės psichotipų žinias ir suformuoti įgūdžius, kaip valdyti asmenybės psichotipų įtaką gyvenime. 
 • Nedirektyvus koučingas (2 moduliai, 6 dienos)
  Tikslas: įsisavinti pagrindinius nedirektyvaus koučingo įgūdžius ir gebėti juos taikyti praktikoje. 
 • Oratorinis meistriškumas (1 modulis, 3 dienos)
  Tikslas: įgyti pasitikėjimo savimi ir išmokti įtaigiai reikšti savo mintis bet kuria tema kalbant prieš auditoriją ar bendraujant su žmonėmis individualiai.