Konferencija "MAŽOS ŠALIES VERSLO STEREOTIPAI" 2010 m. | HAI.LT

Konferencija "MAŽOS ŠALIES VERSLO STEREOTIPAI" 2010 m.

2010 m. birželio 15 – 16 dienomis Vilniuje daugiau kaip 100 verslo kūrėjų ir lyderių, Lietuvos valstybės institucijų, aukštųjų mokyklų, nevyriausybinių organizacijų atstovų susibūrė Harmoningos asmenybės instituto surengtoje atviros erdvės konferencijoje „MAŽOS ŠALIES VERSLO STEREOTIPAI: BŪTI AR NEBŪTI LIETUVAI PASAULIO VERSLO ŽEMĖLAPYJE?“.

Konferencijos ištakos ir siekiai
Konferenciją surengti paskatino ekspertų įžvalgos apie pasaulyje vykstančią TRANSFORMACIJĄ, verslo lyderių susirūpinimas esama verslo situacija Lietuvoje ir noras ją KEISTI. Konferencija siekta paskatinti verslo kūrėjus ir lyderius kurti verslo intelektualų BENDRUOMENĘ ir kartu paieškoti drąsių sprendimų, galinčių suteikti ESMINĮ POSŪKĮ Lietuvos verslui.

Konferencijos rezultatai
KONFERENCIJOS ĮŽVALGOS>>

"Esminis dalykas, man asmeniškai atsiskleidęs šioje konferencijoje, yra suvokimas, jog globalių pokyčių laikotarpiu maža šalis turi pranašumą greitai persitvarkyti ir keistis. Didelei šaliai tai daryti daug sunkiau. Konferencija sustiprino suvokimą, kad didžiausias Lietuvos išteklius ir vertybė yra žmogaus potencialas, ir keičiant mąstymą galima pasiekti, kad Lietuva taptų šalimi, kuri skleistų savo šaknyse glūdinčią ekologiją plačiąja prasme. Tai  - tausojantis žmogaus energijos valdymas, organizacijos tikroji prasmė ir gyvi jos procesai, suteikiantys galimybę pilnesniam organizacijos ir kiekvieno žmogaus potencialo realizavimui." 

Rasa Balčiūnienė, HAI įkūrėja, konferencijos iniciatorė

Konferencijos dalyvių vertinimu konferencija pažadino BENDRUMĄ jausmą, norą veikti KARTU dėl Lietuvos ateities. Konferencija suteikė galimybę giliau PAŽINTI save, savo verslą ir jį supančią aplinką, susimąstyti apie keistinus STEREOTIPUS, suteikė drąsos ir energijos VEIKTI KITAIP.

Konferencijos dalyvių atsiliepimai
„Aš noriu greičiau keistis, neužmiršti to, ką vertingo išgirdau konferencijoje; noriu įtikinti kuo daugiau žmonių, kad mes galime Lietuvai suteikti naują postūmį“

Algimantas Akstinas, „Lietuvos verslo konfederacija“ direktorius

„Tokie renginiai yra labai geras būdas nuvalyti sielos „rūdis“, kad ji vėl sublizgėtų. Džiaugiuosi kad mes, verslininkai, skyrėm laiko sau, kalbėjom apie savo interesus ir savo augimą bei turtėjimą plačiąja prasme. Džiugina ir tai, kad skyrėme laiko ne tik sau, bet generavome idėjas, sprendimus visuomenės, visų mūsų šalies augimui.“

Valdemaras Vaičekauskas, UAB „Hortus Investment banking“ valdybos pirmininkas

"Pamačiau, kad pažangiai, kitaip mąstančių žmonių vis tik yra, o susibūrę į bendrą ratą ir sutelkę savo žinias, patirtį, galime sukurti pažangių idėjų. Suvokiau, kad galime ir norime kažką keisti savyje ir Lietuvoje. Tos dvi dienos suteikė man įkvėpimo ir vidinės energijos veikti."

Egidijus Vitkevičius, UAB „Plasteksus“ direktorius

„Nors kai kas sako „noriu eiti namo ir išsinešti kažką svarbaus“, aš lieku čia – su jumis.“

Tomas Parnarauskas, UAB „Nod Baltic“ direktorius

Konferencijos pranešimų medžiaga

"Lietuvos verslo elitas, atsakomybė ir vertybės"
Valdemaras Vaičekauskas, UAB "Hortus Investment Banking" valdybos pirmininkas

"Profesinė vienybė ir bendradarbiavimas: ko trūksta?"
Evaldas Kulbokas, Asociacijos "Infobalt" prezidentas, UAB "Sekasoft" valdybos pirmininkas

"Ar gali Lietuvoje būti 3 milijonai kūrybingų piliečių?"
Antanas Zabulis, UAB "Omnitel" prezidentas

"Aukščiausia lyderio veiklos prasmė ir vadovo drąsa keistis"
Eglė Zulanienė, UAB "Nacionalinė farmacijos grupė" valdybos pirmininkė

"Nematoma sėkmės istorijos pusė: vidinis vadovo kelias"
Audronė Matevičienė, Mars Inc. gyvūnų augintinių segmento gamyklų JAV direktorė

"Mąstymo inžinerija, kelias į pažangą"
Gvidas Drobužas, AB "Panevėžio keliai" valdybos pirmininkas, UAB "Convestus" direktorius