Apie mus | HAI.LT

Prof. Bernard Lietaer

Finansų ekspertas

“Euro architektu” vadinamas bendruomeninių valiutų kūrėjas, finansininkas, mokslininkas ir verslininkas, gerai žinomas pasaulio finansiniuose sluoksniuose. Berklio universiteto profesorius, JAV ir Belgijos universitetų dėstytojas.

Papildančiųjų valiutų, „plaukiojančių kursų sistemos“ kūrėjas, įvairių šalių vyriausybių konsultantas.

Daugiau nei 25 metus dirbo valiutų sistemoje. Buvo Belgijos elektroninės mokėjimų sistemos prezidentas, „Hedge Gaia“ fondo generalinis direktorius ir vyriausiasis treideris.

1990 m. laikraštis „Business Week“ suteikė jam „pagrindinio pasaulio treiderio“ titulą.

Europoje Bernard Lietaer vadinamas „Euro architektu“, nes dalyvavo bendros Europos valstybių valiutos kūrimo ir išleidimo į apyvartą programoje. Prisidėjo rengiant ir įgyvendinant bendros Europos valiutos sistemos konvergencijos mechanizmą Belgijos Centriniame banke.

Išleido 15 knygų, kurios buvo išverstos į 18 kalbų, tarp jų „THE FUTURE OF MONEY: A New Way to Create Wealth, Work and a Wiser World“ („Pinigų ateitis: naujas kelias į turtą, pilnavertį darbą ir protingesnį pasaulį“), „THE SOUL OF MONEY: Beyond Greed and Scarcity“ („Pinigų siela“) ir „OUR FUTURE ECONOMY: money and Sustainability“ („Mūsų ateities ekonomika“).

Daugiau informacijos: www.lietaer.com

Skaityti atsiliepimus